profesyonel-bocek-ilaclama

Urla Böcek İlaçlama

Haşere sorunu yaz aylarının gelmesi ile beraber daha da belirgin hale gelmiş durumda. Özellikle İzmir gibi sıcak iklime sahip şehir ve ilçelerde haşerelere karşı savaş daha da bir öne çıkıyor. Bu nedenle haşere sorununa karşı ilaçlama yapılması gerekiyor. Haşerelere karşı ilaçlama ise profesyonel bir firma tarafından yapılmalıdır. İzmir’in şirin ilçelerinden Urla böcek ilaçlama hizmetini yılların tecrübeli firması Derya İlaçlama‘dan kaliteli ve garantili bir şekilde alıyor.

Urla Böcek İlaçlama Servisi

Urla Böcek İlaçlama

Urla Böcek İlaçlama

Haşereler çok çeşitli olup hepsi birbirinden farklı zararlar vermektedir. Kimisi zehirlerken kimisi de cilt ya da solunum yolu hastalıklarına neden olmaktadır. Haşereler arasında; hamam böceği, çıyan, deri böceği, akrep, kene, bit, pire, güve, fare, arı, karınca ve benzeri pek çok çeşidi bulunmaktadır. Fare ve hamam böceği genellikle lağım gibi kanalizasyon gibi yerlerde yaşadıklarından buradan mikrop taşırlar ve sağlığı tehdit eden hastalıkları ortaya çıkarırlar. Çıyan ve akrep gibi haşereler ile kişiyi sokarark zehirlerler. Çıyan genellikle felç eden bir etki yaratırken akrep ölüme varan sonuçlar ortaya çıkarabilir.

Kene ise daha çok kırsal alanlarda görülür. Çiftçiler ve veterinerler keneden etkilenebiliyorlar. Bunun yanı park ve bahçelerde de kene tehlikesi kendisini göstermektedir. Bu nedenle kene gibi ölümcül sonuçlar ortaya çıkaran haşerelerin ilaçlanarak yok edilmesi gerekir. Pireler ise hayvanlar vasıtası ile insanlara bulaşabilirler. Kan ile beslenen pireler yeterince kanı aldıktan sonra yavrularlar. Yavrularını etrafa saçan pire çoğalmasıyla beraber büyük sorunlar ortaya çıkarır. Bu haşereler evleri ya da iş yerlerini kolayca istila etme kabiliyetine sahiptirler. İstila ettikleri takdirde hem sağlığınızı tehlikeye sokarken hem de evdeki eşyalarınıza zarar verebiliyorlar.

İlaçlama profesyonel bir firma tarafından yapıldığı takdirde etki gösterecektir. Yetersiz ve etkisiz ilaçlamalar hamam böceği gibi haşerelerin ilaçlamaya karşı direncini arttıracağı için mutlaka Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla alanında profesyonelleşmiş kişiler tarafından yapılması gerekir. Yılların tecrübeli firması Derya İlaçlama, İstanbul ve Kocaeli’nin tüm ilçe ve semtlerine verdiği hizmet gibi İzmir’in de tüm ilçe ve semtlerine ilaçlama yapmaktadır. Urla böcek ilaçlama konusunda yılların güvenilir ilaçlama şirketi Derya İlaçlama‘dan destek almaktadır. Siz de haşere sorunu yaşıyorsanız hemen arayın, uzman ekip yardımınıza gelsin.

Bir cevap yazın