kordon1

Kordon Böcek İlaçlama

Haşere ilaçlama hizmetini yıllardır sürdüren ve İzmir, İstanbul ve Kocaeli’de insanalara bu konuda yardımcı olan Derya İlaçlama, uzman kadrosu ile haftanın 7 günü 24 saati çalışmaktadır. Haşerelerin ne denli tehlikeli canlılar olduğunun farkında olan firma en kaliteli ilaçlarla haşere sorununu en hızlı şekilde çözüyor. Haşereler gündelik yaşamda sıklıkla karşılaştığımız ama çoğu zaman görmezden geldiğimiz zararlı canlılardır. Kendileri her ne kadar küçük olsalar da verdikleri zararlar bir o kadar büyük ve can sıkıcıdır. Haşerelerin verdiği zararlar arasında tifo, tifüs, astım, veba, dizanteri, cilt hastalıkları, deri hastalıkları ve solunum yolu rahatsızlıkları bulunmaktadır. Bu gibi olumsuz durumlarla karşılaşmamak için mutlaka ilaçlama yaptırılmalıdır. Yılların deneyimli firması Derya İlaçlama, İstanbul ve Kocaeli’de olduğu gibi İzmir’de de tüm ilçe ve semtlere ilaçlama hizmeti vermektedir. Bu bağlamda meşhur Kordon böcek ilaçlama servisinden Derya İlaçlama ile yararlanıyor.

Kordon Böcek İlaçlama Servisi

Kordon Böcek İlaçlama

Kordon Böcek İlaçlama

Haşereler önlem alınmadığı takdirde hızla çoğalan canlılardır. Hamam böceği, fare, güve, kene, akrep, yılan, çıyan, kırkayak, kalorifer böceği, karınca, arı, deri böceği ve daha pek çok haşere türü ev ya da işyerinizi sarabilir. Fare ya da hamam böceği gibi canlılar kanalizasyon lağım gibi yerlerde yaşarlar. Oralardan aldıkları tehlikeli bakterileri evlerimize ve mutfaklarımıza kadar sokarak gıda zehirlenmelerine yol açarlar. Akrep, çıyan, yılan gibi canlılar ise zehirlidirler. Kişiyi soktukları zaman felç edebilir ya da ölümüne sebebiyet verebilirler. Bit, pire türü canlılar ise asalak gruptadır. Bir canlıdan aldıkları kirli kanı başka bir canlıya taşırlar ve bu şekilde yaşarlar.

Haşerelerden kurtulmanın en etkili yolu ilaçlamadır. İlaçlama kokulu, kokusuz, jel, sıvı ve fare ilaçlama şeklinde yapılmaktadır. Hangi tür ilaçlamanın yapılacağı haşere sorununa göre değişiklik gösterecektir. Önemli olan doğru uygulamayı yapıp haşereleri tamamen temizlemektir. Yılların deneyimli firması Derya İlaçlama, İstanbul, Kocaeli ve İzmir’de geniş hizmet ağı ile yaptığı ilaçlamalarla insanları haşere probleminden kurtarıyor. Sadece tek bir telefon ile Alsancak sahil şeridi diğer adıyl Kordon böcek ilaçlama servisi ile rahat bir nefes alıyor. Siz de haşere problemi çekiyor ve bu durumdan kurtulmak istiyorsanız hemen arayın.

Bir cevap yazın