Kiraz Böcek İlaçlama

Kiraz Böcek İlaçlama

Kiraz Böcek İlaçlama İzmir’in en az kiraz meyvesi kadar güzel küçük ilçelerinden biri Kiraz’da ilaçlama servisi yapmaktadır.

Kiraz Böcek İlaçlama

Kiraz Böcek İlaçlama

İzmir’in, nüfusu 45 bine varan Kiraz ilçesinde Akdeniz iklimi hüküm sürmektedir. Yani klasik olarak yazlar sıcak ve kurak kışlar ise iç ege olduğu için biraz karasallık hakimdir ve bu yüzden soğuk ve yağışlıdır. Özellikle yaz aylarındaki sıcak artışıyla Kiraz’da böcek, haşere ve kemirgen türlerinin etkin olmaya başlar. Böcekler ve haşereler iklimin sunduğu bu uygun ortamdan faydalanarak rahatça üremekte olup Kiraz ilçesine yoğun olarak dadanmaktadırlar.  Kiraz’ın genel ilçe ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır. Sanayi, madencilik, ticaret ve turizmin ilçede pek gelişmediği görülmektedir. İzmir’in pek çok ilçesinde olduğu gibi Kiraz’da da tarımla geçinen çiftçiler yaz aylarında ekinlerine zarar veren böcek, haşere ve kemirgen türleri yüzünden firmamıza çok sayıda şikayette bulunmaktadırlar.  Kiraz böcek ilaçlama hizmeti:

  • Tarım üreticisine,
  • Kiraz ilçe merkezinde yaşayan sakinlere,
  • Kiraz’da ofis, restoran, kafe, otel vb yerlerin sahiplerine ve işletmecilerine hizmet vermektedirler.

Kiraz Böcek İlaçlama Fiyatları

Kiraz Böcek İlaçlama Fiyatları çoğunlukla tarımın yoğunlaştığı bahçe, sera gibi genellikle açık alanlarda yapıldığı için farklılık göstermektedir. Bahçe ve seralarda ilaçlama genellikle büyük alanları kapsadığı için farklı ilaçlama metotları devreye girebilmektedir. Böyle durumlarda ilaçlama yapılırken:

Kullanılan ilacın miktarı,

Kullanılacak cihazlar,

Haşere türlerinin yoğunluğu,

Kullanılacak ilacın miktarı fiyatlarda belirleyici bir öneme sahiptir.  Kiraz böcek ilaçlama firması 7/24 aktif hizmet vererek hem ilaçlama hizmeti hem de merak ettikleriniz konusunda danışmalık hizmeti alabileceğiniz bir firmadır.

Bahçe İlaçlama

Bahçe İlaçlama bahçelerde sıklıkla görülebilen danaburnu, çekirge, salyangoz gibi haşere ve fare, yılan gibi kemirgen ve zararlılara karşı yapılır. Çoğunlukla bahçelerdeki besinlerle beslenen birçok haşere türü bahçeleri ve tarlaları işgal etmekte ve çiftçiyi, diğer üreticileri zarara uğratmaktadır. Bahçe ilaçlama hizmetinin bahçelerde yaptığı ilaçlama uygulamaları profesyonel ekipler tarafından yapılmalıdır. Bahçe, sera ya da tarım alanları gibi yerlerde çoğunlukla zirai ilaçlama yapılır. Bu yüzden ilaçlama firmasının kesinlikle hem Tarım Bakanlığından hem da Sağlık Bakanlığından gerekli belgelere sahip olması gerekmektedir. Bahçe, sera ve tarım alanları gibi yerlere birkaç küçük istisna dışında sıvı ilaçlama metodu uygulanmaktadır. Kalıcı olarak bahçenizdeki haşerelerden kurtulmak için 7/24 hizmet veren hattımızı arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın