Karaburun Böcek İlaçlama

Karaburun Böcek İlaçlama

Karaburun Böcek İlaçlama İzmir’in küçük ilçelerinden Karaburun’da Böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Karaburun dağlık olması sebebiyle tarım alanları oldukça sınırlıdır. Ve günümüzde çok sınırlı bir bölgede bağcılık yapılabilmekte ancak diğer tarım ürünleri üretilememektedir. Bunun dışında zeytin üretimi ve nergis ile sümbül çiçeklerinin üretimi de söz konusudur. Karaburun’da dağlık olan arazi halkı hayvancılık yapmaya yöneltmiştir. Çok sayıda küçükbaş hayvan bulunmaktadır. Tüm bunlarda öncelikle Karaburun’da:

  • ilçe merkezinde yaşayan halk (esnaf, işletmeciler, ev sahipleri vs)
  • Kısıtlı da olsa tarımla uğraşan ve bağcılık yapan çiftçi,
  • Çiçek üreticileri böcek ve haşere ilaçlaması hizmetine ihtiyaç duymaktadır.

Karaburun Böcek İlaçlama Firmaları

Karaburun Böcek İlaçlama

Karaburun Böcek İlaçlama

Karaburun Böcek İlaçlama Firmaları Karaburun’un Merkez başta olmak üzere İskele, Mordoğan, Bozköy, Tepeboz, Sarpıncık gibi büyük ve önemli mahallelerinin yanı sıra tüm köy ve Karaburun dışında kalan yerlere de hizmet götürebilme kapasitesine sahiptir. Karaburun böcek ilaçlama hizmeti veren firmamız özellikle eski bir yerleşim yeri olan Karaburun’daki evlerin böcek ve haşere sorunuyla ilgilenmektedir. Bu tür evlerde yaşamakta olan halktan firmamıza çok sayıda şikayet yapılmaktadır. Firmamız bu tür şikayetlerin hepsine anında cevap vermiş ve operasyon ekibiyle son derece kaliteli bir ilaçlama hizmeti gerçekleştirmiştir. Aynı şekilde Karaburun’da üretilip özellikle İstanbul ve Ankara başta olmak üzere büyükşehirlerdeki peyzaj çalışmalarında kullanılan nergis ve sümbül çiçeklerini üretmekte olan seracılardan da çok sayıda benzer şikayetler tarafımıza ulaşmıştır.

Sera İlaçlama 

Sera İlaçlama yöntem olarak kolay gibi görünse de nasıl yapıldığından çok ne kadar etkili olduğu önemlidir. Çünkü bu ilaçlamada üstün körü yapılan bir ilaçlama haşereler için etkili olmayacaktır. %100’e en yakın oranla bir sonuç elde etmek için mutlaka profesyonel ekibiyle sera ilaçlama hizmeti de vermekte olan Karaburun böcek ilaçlama firması ile derhal irtibata geçin. Sera ilaçlamada çoğunlukla ULV adı verilen soğuk sisleme denilen bir yöntem uygulanmaktadır. Bu yöntemde ilacın seradaki bitkiler üzerinde etkin olabilmesi için iyi tutunması gereklidir. İlacın bitki arasına ve yaprak altlarına kolay ulaşabilmesi ve tam bir kaplama sağlanabilmesi için doğru taktikler uygulanması gerekir. Bu yüzden uygun fiyat ve kalite garantimizden yaralanmak için Karaburun böcek ilaçlama şirketimizle irtibata geçin.

 

 

Bir cevap yazın