İzmir Haşere İlaçlama Firmaları

İnsan zararlısı canlıların yaşam alanlarımızdan yok edilebilmesi için profesyonel bir ilaçlama hizmeti almak şarttır. Çünkü ilaçlama firmaları ilaçlama yapabilmek için belirli bir eğitimden geçmektedirler. Bu eğitimlerin amacı yapılan ilaçlama uygulamalarının kalıcılığını artırmak ve bunu yaparken de sağlık faktörüne dikkat etmek. İlaçlama firmaları seçilirken mutlaka yeterlilik belgelerine sahip olduklarını beyan eden belgelerinin olmasına dikkat edilmelidir. İlaçlama firmaları Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş firma olmalı.

İzmir haşere ilaçlama firmaları arasında, İzmir Böcek İlaçlama servisleri 20 yılı aşkın bir süredir ilaçlama sektöründe hizmet vermektedir. Firmamızın kalıcı olması ve İzmir halkı tarafından tercih edilmesinin nedeni de yukarıda bahsedildiği gibi Sağlık Bakanlığı tarafından ilaçlamaya yeterlilik, haşere, böcek ve kemirgenin yaşam özelliklerini tanıma becerisi ve bu zararlı canlılara karşı müdahale edebilme yeterliliğidir. İzmir’de korsan olarak böcek ilaçlama veya fare ilaçlama işlemleri yapan ve kendisini yetkili bir ilaçlama firması gibi gösteren firmaların yaptığı yanlış uygulamalar haşereyi veya kemirgeni yok etmediği gibi birçok zararlı tahribata da neden olmaktadır. Bunların başında yanlış ve yerinde kullanılmayan ilaçlar nedeniyle çevredeki başka canlılara da zarar verebilmedir.

İzmir böcek ilaçlama firmaları tarımsal alanlarda, ormanlık arazilerde, kentsel yerleşim yerlerinde, köy, kasaba…vs insanın yaşam gösterdiği her tür coğrafyada ortaya çıkan haşere, böcek ve kemirgen gibi zararlının yok edilmesini sağlar. İlaçlama firmalarının diğer bir varlık nedeni de açık veya kapalı her tür kullanım alanında henüz herhangi bir zararlı olmadan belirli periyotlarla ilaçlamaların yapılmasıdır. Bu şekildeki bir çalışmayla haşere ve fareye karşı koruyucu önlemlerin alınmasıdır. İzmir halkının köy, kasaba ve şehir hayatı yaşayan tüm halkına 7/24 destek veren İzmir böcek ilaçlama servisi hem koruyucu hem de müdahale ilaçlama hizmetlerine devam edecektir.

İlaçlama yaptığımız haşereler, böcekler ve kemirgen türleri şunlardır:

Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, Oryantal (Doğu) hamam böceği, bit, pire, mite, mayt, kene, yılan, kakalak, salyangoz, sümüklü böcek, kırkayak, kertenkele, kara Fatma, akrep, çıyan, kulağakaçan, lağım faresi, tarla faresi, ev faresi, fındık faresi…gibi insan zararlısı canlılardır.

Bir cevap yazın