İzmir Böcek İlaçlama

İzmir böcek ilaçlama olarak misyonumuz, haşere problemi olan müşterilerimize profesyonel böcek ilaçlama hizmeti vererek memnuniyeti sağlamak ve temiz ortamlar oluşmasına yardımcı olmaktır. 17 yıllık geçmişin verdiği tecrübe ve profesyonellik ile haşereler ile mücadele işlemlerinde %100 sonuç almaktayız. Şirketimiz özel eğitimlerden geçmiş personelleri ve haşere ilaçlama uygulamalarında kullanılan özel ilaçlar ile güvenilirliğini kanıtlamıştır. Kullanılan böcek ilaçları sağlık bakanlığından onaylıdır. Bununla beraber ziraat mühendislerimiz tarafından periyodik olarak kontrol edilmektedir. Sağlık Bakanlığının belirlediği esaslar doğrultusunda böcek ilaçlama yapan ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan İzmir böcek ilaçlama, zararlılara karşı uzmanlaşmış olan personelleri ile kesin çözüm sağlamaktadır.

İzmir Böcek İlaçlama Firmaları

İzmir Böcek İlaçlama

İzmir Böcek İlaçlama

Böcek İlaçlama Firmaları Çiğli’de hem şehir içinde evlere, ofislere, dükkân, market, kafe tarzı yerlere hem de sanayi bölgesindeki fabrika, atölye gibi diğer üretim tesislerine hizmet vermektedir. Hizmet alanları sadece bununla sınırlı değildir.Kırsalda yaşayan ve tarımla geçinen çiftçilere ve üreticilere de ilaçlama hizmeti sağlayabilmektedirler. İzmir böcek ilaçlama firmasından hem ilaçlama hizmeti hem de dilediğiniz zaman danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Böcekler hakkında merak ettiklerinizi sorabilir, destek isteyebilirsiniz.Firmamız  böcek ilaçlama şirketleri arasında yaptığı yenilikler ve gelişmeler ile her zaman “öncü kuruluş” konumunda olmuş, büyüyen müşteri portföyü ve hizmet alanlarıyla da örnek olmuştur.

Fabrika İlaçlama

Fabrika İlaçlama da ilaçlama hizmeti oldukça büyük bir alanda yapılır. Her gün binlerce kişinin çalıştığı bu fabrikalar, gerek kalabalıktan, gerek kullanılan atıklardan ve bunlar gibi bir sürü sebepten dolayı böcek, haşere ve kemirgenlerin istilasına uğrayabilir. Yani fabrikalar genel olarak haşereler için üremenin ve barınmanın en kolay olduğu yerler arasındadır. Fabrika ilaçlamasına gelecek olursak bu türden bir ilaçlama diğerlerinden çok daha fazla tecrübe gerektirir. Fabrika ilaçlamasında haşerenin türü ve yoğunluğuna göre farklı farklı yöntemler uygulanabilir. Örneğin; fabrikaya kokulu ilaçlama denilen bir yöntem uygulanır ve bu yöntem sonucunda fabrika en az 6 saat kullanılamaz. Ancak jel uygulamasında ise kısa süreli bir kullanamama söz konusudur. Kokusuz uygulama yapılacaksa şayet en az 1 hafta kadar ortamda ıslak bir temizlik yapılamaz ilaçlama etkisini yitirebilir. İzmir böcek ilaçlama olarak ilaçlama hizmetini 7 gün 24 saat gerçekleştiriyoruz.

Bir cevap yazın