gemi-ilaclama

Gemi İlaçlama

Derya İlaçlama bünyesinde gerçekleştirmekte olduğumuz gemi ilaçlama hizmetlerimiz ile birlikte, gemi, vapur, özel yat ve teknelerde meydana gelen tüm haşere ve kemirgen problemlerine kısa sürede son vermekteyiz. Uzman ilaçlama kadromuzla birlikte sağlamış olduğumuz güvenilir gemi ilaçlama hizmetlerimizden 7/24 faydalanabilirsiniz.

Gemi İlaçlamanın Önemi

Haşere ve kemirgenler, etrafa yaymış oldukları bakterilerle ya da mikroplarla, diğer canlıların sağlıkları üzerinde tehlike oluşturabilen zararlı canlılardır. Bu canlılar, hızlı üreme yapıları nedeniyle bulundukları ortamlarda büyük bir nüfusa sahip olmaktadır. Yoğunlaşan nüfuslarıyla birlikte kendilerine karşı gerçekleştirilecek olan mücadeleyi de zorlamakta olan bu canlılar, sağlıksal problemlerin yaşanmaması adına profesyonel gemi ilaçlama firmaları tarafından imha edilmesi gerekmektedir.

Gemi, vapur, yat ve tekne gibi alanlarda meydana gelen haşere ve kemirgen problemleri kişisel müdahalelerimizle ortadan kaldırılamayacak olan problemlerdir. Bu alanlardaki ilaçlama işlemleri profesyonel ilaçlama kadroları tarafından gerçekleştirilmelidir. Ancak bu şekilde oluşabilecek problemlerin önüne geçilebilinir. Profesyonel gemi ilaçlama firmaları, geliştirmiş oldukları etkili ilaçlama yöntemleri ile kısa sürede kalıcı sonuçlara ulaşmaktadır. Derya İlaçlama firması olarak gemi ilaçlama, vapur ilaçlama, yat ilaçlama gibi hizmetler sunarak, haşere ve kemirgen problemlerine son vermekteyiz. Hizmetlerimizden 7/24 faydalanabilirsiniz.

Gemi İlaçlama Yöntemleri

Gemi ilaçlamalarında genellikle kokusuz ilaçlar kullanılmakta ve sıvı ilaçlama yöntemleri, jel ilaçlar, fare istasyonları ile uygulama yapılmaktadır. Bu uygulamalar neticesinde özel yük gemileri, kargo gemileri, yolcu gemileri, vapur, yat, tekne gibi alanlarda meydana gelen haşere ve kemirgen problemleri kısa süre içerisinde kalıcı olarak ortadan kalkmaktadır. Firmamız, uzman ilaçlama kadrosu ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları ile güvenilir gemi ilaçlama hizmetleri sunmaktadır.

Gemilerin alt kısımlarındaki camsız alanların havasız kalma durumundan dolayı kokulu ilaçlar, gemi ilaçlamalarında tercih edilmemektedir. İlaçlanması gereken zararlı canlı türü tespit edilerek en etkili ve kesin çözüme ulaştıracak yöntemlerle imha işlemi gerçekleştirilmektedir. Özel yük ve yolcu gemilerinde genellikle tek seferlik ilaçlamalarla, kalıcı sonuçlara ulaşılması gerekmektedir. Bunun için gemi ilaçlama işlemleri büyük özen gösterilmesi ve ihmal edilmemesi gereken işlemlerdir.

Gemi İlaçlama Fiyatları

Gemi İlaçlama Fiyatları, Güneş Böcek İlaçlama bünyesinde, ilaçlama yapılan mekanın genişliği ve kullanılan ilaç miktarı göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Firmamız, ekonomik gemi ilaçlama fiyatları ile İzmir, İstanbul ve Kocaeli’nin tüm ilçe ve semtlerinde profesyonel hizmetler vermektedir. Güneş Böcek İlaçlama’nın güvenilir ve ekonomik gemi ilaçlama hizmetlerinden faydalanmak isterseniz, sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın