dereköy

Dereköy Böcek İlaçlama

Haşereler günlük yaşamda bizi sıkıntıya sokabilir. Bu haşerelerden kurtulmak için ilaçlama yapılmalıdır. İlaçlama tek ve gerçek yöntemdir. Amatörca ya da yetersiz bir şekilde yapılacak ilaçlama yarardan çok zarar getirecektir. Tesiri az olan ilaçlamalar mevcut haşerelerin de dayanıklılığını artırmaktadır. İzmir ve çevre ilçelerde yıllardır böcek ilaçlama hizmetini sürdüren Derya İlaçlama, sadece tek bir telefon ile İzmir’in tüm ilçe ve semtlerine ilaçlama hizmeti götürmektedir. İzmir Bergama’ya bağlı Dereköy semtinde Dereköy böcek ilaçlama hizmetini başarılı bir şekilde gerçekleştiren firma yılların tecrübesi ile ilaçlamada fark yaratıyor.

Dereköy Böcek İlaçlama Servisi

Dereköy Böcek İlaçlama

Dereköy Böcek İlaçlama

Haşereler çok çeşitli olmakla beraber hepsinin farklı zararları vardır. Kimisi sokarak ya da ısırarak insanlara zarar verirken kimisi dışarıdan getirdiği mikrop ve bakterilerle insanlara dolaylı yoldan zarar vermektedir. Akrep, çıyan veya kırkayak gibi canlılar soktukları takdirde insanların sağlığını tehdit ediyorlar. Çıyan soktuğu takdirde insanı felç edebilirler. Akrep ise soktuğu takdirde hayati sonuçlar ortaya çıkartmaktadır. Hamam böceği ya da fare gibi canlılar lağımlardan kanalizasyonlardan aldıkları bakterileri evlerimize iş yerlerimize kadar sokuyorlar. Hamam böcekleri ortaya saçtığı yumurtalar ile hızlı bir şekilde çoğalma gösterecektir. Fareler ise bir doğurmada 8 yavru bırakmaktadır. Yani bu tarz eve giren canlılardan hızlı bir şekilde kurtulmak gerekir. Bu tip canlılar yediğimiz gıdalara musallat olduklarından gıda zehirlenmelerine neden olmaktadır.

İlaçlama işlemi jel, kokulu, kokusuz, sıvı ve fare ilaçlama şeklinde yapılmaktadır. Hangi ilaçlama türünün uygulanacağı haşere problemine göre değişiklik gösterecektir. İlaçlama; ev, iş yeri, mağaza, alışveriş merkezi, okul, hastane, fabrika, bahçe, piknik alanı ve parklarda ve daha pek çok alanda yapılmaktadır. Her neresi olursa olursun ilaçlama başarılı bir şekilde yapılmaktadır. İlaçlama yapılacak alan Derya İlaçlama uzman ekipleri tarafından önce bir analiz yapılır ve hangi ilaç türünün, hangi yöntemin uygulanacağına karar verilir. Hızlı ve garantili bir şekilde ilaçlama yapan Derya İlaçlama, İzmir Dereköy böcek ilaçlama hizmetini gerçekleştirmekte ve burada yaşayan insanları haşere sorunundan kurtarmaktadır. Siz de haşere sorunu yaşıyorsanız hemen Derya İlaçlama çağrı merkezini arayın ilaçlama hizmetinden yararlanın.

Bir cevap yazın