Çiğli Böcek İlaçlama

Çiğli Böcek İlaçlama

Çiğli Böcek İlaçlama Çiğli halkının ihtiyaç duyduğu tüm ilaçlama hizmetlerini vermektedir. Çiğli’nin bulunduğu bölgenin eski tarihlerde genel olarak bataklık ve sazlıklardan oluşması, denize yakın olması ve yeşil alanlara çok fazla çiğ düşmesinden dolayı, ilk yerleşen insanlar arasında buraya “Çiğli” denmiştir. Çiğli’de genel olarak İzmir’in pek çok ilçesinde olduğu gibi Akdeniz iklimi hüküm sürmektedir. Bu da yazları Akdeniz kıyı şeridiyle aynı sıcaklıkta ve kurak, kışları ise ılık ve Batı Akdeniz’den daha az yağışlı olduğu anlamına gelir. Çiğli’de ekonomi de ticaret ve sanayinin ön planda olduğu bilinmektedir. Akabinde Türkiye’nin en büyük sanayi bölgeleri arasında yer alan Atatürk Organize Sanayi Bölgesi ve yine Türkiye’nin önemli ölçüde tuz ihtiyacını karşılayan Çamaltı Tuzlası Çiğli ilçesi sınırları içinde yer almaktadır. Çiğli böcek ilaçlama servisi tüm buralarda yaşanabilecek olası böcek istilalarına karşı hazırlıklıdır. Gerekli ekipman, bilgili uzman ve kaliteli hizmet anlayışıyla tüm haşere sorunlarınızın üstesinden gelebilecek yetkinliğe sahiptir.

Çiğli Böcek İlaçlama Firmaları

Çiğli Böcek İlaçlama Firmaları Çiğli’de hem şehir içinde evlere, ofislere, dükkân, market, kafe tarzı yerlere hem de sanayi bölgesindeki fabrika, atölye gibi diğer üretim tesislerine hizmet vermektedir. Hizmet alanları sadece bununla sınırlı değildir.Kırsalda yaşayan ve tarımla geçinen çiftçilere ve üreticilere de ilaçlama hizmeti sağlayabilmektedirler. Çiğli böcek ilaçlama firmasından hem ilaçlama hizmeti hem de dilediğiniz zaman danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Böcekler hakkında merak ettiklerinizi sorabilir, destek isteyebilirsiniz.  Çiğli halkının böceklerle mücadelesinde her zaman yanlarındadır.

Fabrika İlaçlama

Fabrika İlaçlama da ilaçlama hizmeti oldukça büyük bir alanda yapılır. Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’ni sınırları içinde barındırdığı için buralarda fabrika ve atölye sayısı oldukça fazladır. Her gün binlerce kişinin çalıştığı bu fabrikalar, gerek kalabalıktan, gerek kullanılan atıklardan ve bunlar gibi bir sürü sebepten dolayı böcek, haşere ve kemirgenlerin istilasına uğrayabilir. Yani fabrikalar genel olarak haşereler için üremenin ve barınmanın en kolay olduğu yerler arasındadır. Fabrika ilaçlamasına gelecek olursak bu türden bir ilaçlama diğerlerinden çok daha fazla tecrübe gerektirir. Fabrika ilaçlamasında haşerenin türü ve yoğunluğuna göre farklı farklı yöntemler uygulanabilir. Örneğin; fabrikaya kokulu ilaçlama denilen bir yöntem uygulanır ve bu yöntem sonucunda fabrika en az 6 saat kullanılamaz. Ancak jel uygulamasında ise kısa süreli bir kullanamama söz konusudur. Kokusuz uygulama yapılacaksa şayet en az 1 hafta kadar ortamda ıslak bir temizlik yapılamaz.

Bir cevap yazın